The Healthiest Choice | Chicken Khao Soy
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dilluns: Jardinere Meatballs

Jardinere meatballs

Meatballs cooked in vegetable tomato sauce, served with boiled potatoes and topped with parsley.

Opció vegana: Soy protein

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Chicken Khao Soy

Petita 460 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 460382722
Baixa en hidrats 406272522
Alta en hidrats 532532922
Alta en proteïna 636385031
Keto 441162331
Alta en proteïna + baixa en hidrats 582274831
Alta en proteïna + alta en hidrats 708535231
Paleo 460382722
Normal 600 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 600533626
Baixa en hidrats 521363426
Alta en hidrats 672683826
Alta en proteïna 776535935
Keto 531203236
Alta en proteïna + baixa en hidrats 697365735
Alta en proteïna + alta en hidrats 848686135
Paleo 600533626
Gran 805 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 805674837
Baixa en hidrats 704454537
Alta en hidrats 877825037
Alta en proteïna 981677146
Keto 691244247
Alta en proteïna + baixa en hidrats 880456846
Alta en proteïna + alta en hidrats 1053827346
Paleo 805674837

Afegint extres: verdures +68 kcal (14 HC · 2 P · 1 G) · proteïna +176 kcal (0 HC · 23 P · 9 G) · hidrats +72 kcal (15 HC · 2 P · 0 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.