The Healthiest Choice | Chicken Khao Soy

Chicken Khao Soy

Thai curry based with coconut milk and red curry with stew vegetable, chicken and served with rice and topped with sesame seeds

Informació nutricional

Petita 460 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 460382722
Baixa en hidrats 406272522
Alta en hidrats 532532922
Alta en proteïna 636385031
Keto 441162331
Alta en proteïna + baixa en hidrats 582274831
Alta en proteïna + alta en hidrats 708535231
Paleo 460382722
Normal 600 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 600533626
Baixa en hidrats 521363426
Alta en hidrats 672683826
Alta en proteïna 776535935
Keto 531203236
Alta en proteïna + baixa en hidrats 697365735
Alta en proteïna + alta en hidrats 848686135
Paleo 600533626
Gran 805 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 805674837
Baixa en hidrats 704454537
Alta en hidrats 877825037
Alta en proteïna 981677146
Keto 691244247
Alta en proteïna + baixa en hidrats 880456846
Alta en proteïna + alta en hidrats 1053827346
Paleo 805674837

Afegint extres: verdures +68 kcal (14 HC · 2 P · 1 G) · proteïna +176 kcal (0 HC · 23 P · 9 G) · hidrats +72 kcal (15 HC · 2 P · 0 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.