The Healthiest Choice | Thai Lime Coconut Chicken
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dijous: Thai Lime Coconut Chicken

Thai Lime Coconut chicken

Lime coconut chicken served with soba noodles and sauteéd vegetables. topped with cilantro

Opció vegana: Tofu

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Thai Lime Coconut Chicken

Petita 335 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 3352825133
Baixa en hidrats 3162324136
Alta en hidrats 5907834155
Alta en proteïna 4642851163
Keto 3691523227
Alta en proteïna + baixa en hidrats 4452350166
Alta en proteïna + alta en hidrats 7197860185
Paleo 3242823125
Normal 478 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4784135185
Baixa en hidrats 4363134187
Alta en hidrats 7339144207
Alta en proteïna 6074161215
Keto 4641832288
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5653160217
Alta en proteïna + alta en hidrats 8629170237
Paleo 4634133177
Gran 660 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 6605848257
Baixa en hidrats 5814146249
Alta en hidrats 91510857279
Alta en proteïna 7895874287
Keto 57421423310
Alta en proteïna + baixa en hidrats 7104172279
Alta en proteïna + alta en hidrats 104410883309
Paleo 63858442310

Afegint extres: verdures +76 kcal (12 HC · 3 P · 0 G · 6 g fibra) · proteïna +129 kcal (0 HC · 26 P · 3 G · 0 g fibra) · hidrats +255 kcal (50 HC · 9 P · 2 G · 2 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.