The Healthiest Choice | Philly Cheese Steak Bowl
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dijous: Thai Lime Coconut Chicken

Thai Lime Coconut chicken

Lime coconut chicken served with soba noodles and sauteéd vegetables. topped with cilantro

Opció vegana: Tofu

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Philly Cheese Steak Bowl

Petita 407 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4073326176
Baixa en hidrats 3882727187
Alta en hidrats 64983321712
Alta en proteïna 6013349286
Keto 4391826287
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5822750297
Alta en proteïna + alta en hidrats 84383552812
Paleo 4073326176
Normal 582 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 5824738259
Baixa en hidrats 5373637259
Alta en hidrats 82497442515
Alta en proteïna 7764761369
Keto 5642236358
Alta en proteïna + baixa en hidrats 7313660369
Alta en proteïna + alta en hidrats 101897673615
Paleo 5824738259
Gran 786 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 78662513512
Baixa en hidrats 72046503512
Alta en hidrats 1028112573518
Alta en proteïna 98062744612
Keto 72427484510
Alta en proteïna + baixa en hidrats 91446734612
Alta en proteïna + alta en hidrats 1222112804618
Paleo 78662513512

Afegint extres: verdures +76 kcal (11 HC · 4 P · 1 G · 5 g fibra) · proteïna +194 kcal (0 HC · 23 P · 11 G · 0 g fibra) · hidrats +242 kcal (50 HC · 6 P · 0 G · 6 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.