The Healthiest Choice | Pasta A La Vodka
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dimarts: Pasta A La Vodka

Pasta a la vodka

Pasta cooked in homemade vodka-tomato sauce, served with roasted vegetables, minced beef and topped with parsley

Opció vegana: Tofu

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Pasta A La Vodka

Petita 281 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 281312554
Baixa en hidrats 256252556
Alta en hidrats 530813466
Alta en proteïna 410315184
Keto 3061623156
Alta en proteïna + baixa en hidrats 385255186
Alta en proteïna + alta en hidrats 659816096
Paleo 273312455
Normal 401 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 401453676
Baixa en hidrats 353343577
Alta en hidrats 650954588
Alta en proteïna 5304562106
Keto 3792033178
Alta en proteïna + baixa en hidrats 4823461107
Alta en proteïna + alta en hidrats 7799571118
Paleo 390453478
Gran 553 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 5536349108
Baixa en hidrats 469454699
Alta en hidrats 802113581110
Alta en proteïna 6826375138
Keto 4602543199
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5984572129
Alta en proteïna + alta en hidrats 931113841410
Paleo 5366345911

Afegint extres: verdures +63 kcal (10 HC · 2 P · 1 G · 4 g fibra) · proteïna +129 kcal (0 HC · 26 P · 3 G · 0 g fibra) · hidrats +249 kcal (50 HC · 9 P · 1 G · 2 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.