The Healthiest Choice | Beef Lasagna

Beef Lasagna

Classic beef lasagna with stew vegetables, marinara sauce, melted mozzarella and cheddar

Informació nutricional

Petita 307 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 3071923154
Baixa en hidrats 3252124156
Alta en hidrats 5566932166
Alta en proteïna 5171945294
Keto 4112023258
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5352146296
Alta en proteïna + alta en hidrats 7666954306
Paleo 3041922144
Normal 439 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4392733215
Baixa en hidrats 4462733218
Alta en hidrats 6887742227
Alta en proteïna 6492755355
Keto 5222433319
Alta en proteïna + baixa en hidrats 6562755358
Alta en proteïna + alta en hidrats 8987764367
Paleo 4342732216
Gran 621 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 6214346287
Baixa en hidrats 60137452810
Alta en hidrats 8709355299
Alta en proteïna 8314368427
Keto 65029433811
Alta en proteïna + baixa en hidrats 81137674210
Alta en proteïna + alta en hidrats 10809377439
Paleo 6124344289

Afegint extres: verdures +84 kcal (15 HC · 2 P · 1 G · 6 g fibra) · proteïna +210 kcal (0 HC · 22 P · 14 G · 0 g fibra) · hidrats +249 kcal (50 HC · 9 P · 1 G · 2 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.