The Healthiest Choice | Jardinere Meatballs
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dilluns: Jardinere Meatballs

Jardinere meatballs

Meatballs cooked in vegetable tomato sauce, served with boiled potatoes and topped with parsley.

Opció vegana: Soy protein

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Jardinere Meatballs

Petita 387 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 387322220
Baixa en hidrats 308211917
Alta en hidrats 612653028
Alta en proteïna 569334032
Keto 371102228
Alta en proteïna + baixa en hidrats 490223729
Alta en proteïna + alta en hidrats 794664840
Paleo 387322220
Normal 575 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 575463429
Baixa en hidrats 440273025
Alta en hidrats 800794237
Alta en proteïna 757475241
Keto 452112934
Alta en proteïna + baixa en hidrats 622284837
Alta en proteïna + alta en hidrats 982806049
Paleo 575463429
Gran 829 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 829644844
Baixa en hidrats 660404238
Alta en hidrats 1054975652
Alta en proteïna 1011656656
Keto 616164045
Alta en proteïna + baixa en hidrats 842416050
Alta en proteïna + alta en hidrats 1236987464
Paleo 829644844

Afegint extres: verdures +45 kcal (8 HC · 3 P · 1 G) · proteïna +182 kcal (1 HC · 18 P · 12 G) · hidrats +225 kcal (33 HC · 8 P · 8 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.