The Healthiest Choice | Hungarian Goulash
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dilluns: Hungarian Goulash

Hungarian Goulash

Classic hungarian stew with pork chunks simmered in tomato stew with caraway seeds, paprika and bay leaves. served with rice and seasonal vegetables

Opció vegana: Tofu

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Hungarian Goulash

Petita 330 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 3303319124
Baixa en hidrats 3152819137
Alta en hidrats 5538323125
Alta en proteïna 5543339284
Keto 3701919238
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5392839297
Alta en proteïna + alta en hidrats 7778343285
Paleo 3343319126
Normal 472 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4724827186
Baixa en hidrats 4333727188
Alta en hidrats 6959831187
Alta en proteïna 6964847346
Keto 46523262810
Alta en proteïna + baixa en hidrats 6573747348
Alta en proteïna + alta en hidrats 9199851347
Paleo 4784828189
Gran 651 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 6516837248
Baixa en hidrats 57850362411
Alta en hidrats 87411841249
Alta en proteïna 8756857408
Keto 57528353412
Alta en proteïna + baixa en hidrats 80250564011
Alta en proteïna + alta en hidrats 109811861409
Paleo 66068372412

Afegint extres: verdures +79 kcal (13 HC · 3 P · 1 G · 6 g fibra) · proteïna +224 kcal (0 HC · 20 P · 16 G · 0 g fibra) · hidrats +223 kcal (50 HC · 4 P · 0 G · 1 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.