The Healthiest Choice | Beet Bowl

Beet Bowl

Seasonal greens salad with roasted sweet potato, beetroot, clementine wedges, roasted chicken and toasted almonds. served with tahini-honey vinaigrette.

Informació nutricional

Petita 375 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 3753225156
Baixa en hidrats 3763126157
Alta en hidrats 61482301515
Alta en proteïna 5043251186
Keto 4412525256
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5053152187
Alta en proteïna + alta en hidrats 74382561815
Paleo 3753225156
Normal 535 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 5354636219
Baixa en hidrats 5154036219
Alta en hidrats 77496412118
Alta en proteïna 6644662249
Keto 5583035318
Alta en proteïna + baixa en hidrats 6444062249
Alta en proteïna + alta en hidrats 90396672418
Paleo 5354636219
Gran 739 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 73960483112
Baixa en hidrats 69750483111
Alta en hidrats 978110533121
Alta en proteïna 86860743412
Keto 7203547419
Alta en proteïna + baixa en hidrats 82650743411
Alta en proteïna + alta en hidrats 1107110793421
Paleo 73960483112

Afegint extres: verdures +105 kcal (19 HC · 3 P · 1 G · 5 g fibra) · proteïna +129 kcal (0 HC · 26 P · 3 G · 0 g fibra) · hidrats +239 kcal (50 HC · 5 P · 0 G · 9 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.