The Healthiest Choice | Feijoada
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Divendres: Pulled Pork And Pumpkin Lasagna

Pulled pork and pumpkin lasagna

Pulled pork in paprika-thyme sauce, served with pumpkin lasagna and cheesy polenta

Opció vegana: Heura

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Pulled Pork And Pumpkin Lasagna

Petita 337 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 337372594
Baixa en hidrats 341372596
Alta en hidrats 5718730106
Alta en proteïna 4973750164
Keto 4063124196
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5013750166
Alta en proteïna + alta en hidrats 7318755176
Paleo 336372595
Normal 481 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4815235135
Baixa en hidrats 4624835137
Alta en hidrats 71510240147
Alta en proteïna 6415260205
Keto 5033734238
Alta en proteïna + baixa en hidrats 6224860207
Alta en proteïna + alta en hidrats 87510265217
Paleo 4805235137
Gran 676 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 6767548198
Baixa en hidrats 6226247189
Alta en hidrats 910125532010
Alta en proteïna 8367573268
Keto 6274445289
Alta en proteïna + baixa en hidrats 7826272259
Alta en proteïna + alta en hidrats 1070125782710
Paleo 67475481810

Afegint extres: verdures +119 kcal (24 HC · 2 P · 0 G · 5 g fibra) · proteïna +160 kcal (0 HC · 25 P · 7 G · 0 g fibra) · hidrats +234 kcal (50 HC · 5 P · 1 G · 2 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.