The Healthiest Choice | Carnitas And Cheesy Pesto Peppers

Carnitas And Cheesy Pesto Peppers

Slow cook beef in broth served with pesto and mozzarella stuffed peppers and rustic potato puréed

Informació nutricional

Petita 419 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4192625235
Baixa en hidrats 3732025206
Alta en hidrats 78776323710
Alta en proteïna 6132648345
Keto 4001224276
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5672048316
Alta en proteïna + alta en hidrats 98176554810
Paleo 4192625235
Normal 598 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 5983836327
Baixa en hidrats 5192735288
Alta en hidrats 96688434612
Alta en proteïna 7923859437
Keto 5121434347
Alta en proteïna + baixa en hidrats 7132758398
Alta en proteïna + alta en hidrats 116088665712
Paleo 5983836327
Gran 794 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 7944849439
Baixa en hidrats 6833447389
Alta en hidrats 116298565714
Alta en proteïna 9884872549
Keto 6451645429
Alta en proteïna + baixa en hidrats 8773470499
Alta en proteïna + alta en hidrats 135698796814
Paleo 7944849439

Afegint extres: verdures +67 kcal (10 HC · 2 P · 1 G · 5 g fibra) · proteïna +194 kcal (0 HC · 23 P · 11 G · 0 g fibra) · hidrats +368 kcal (50 HC · 7 P · 14 G · 5 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.