The Healthiest Choice | Chicken Caprese With Cheesy Polenta
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Divendres: Chicken Caprese With Cheesy Polenta

Chicken caprese with cheesy polenta

Chicken stuffed with tomato slices, mozzarella and pesto. served with cheesy polenta and grilled vegetables with basil-garlic oil.

Opció vegana: Tofu

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Chicken Caprese With Cheesy Polenta

Petita 455 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 455322922
Baixa en hidrats 394222622
Alta en hidrats 607573622
Alta en proteïna 562325224
Keto 406102330
Alta en proteïna + baixa en hidrats 501224924
Alta en proteïna + alta en hidrats 714575924
Paleo 455322922
Normal 619 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 619463930
Baixa en hidrats 527313528
Alta en hidrats 771714630
Alta en proteïna 726466232
Keto 509133036
Alta en proteïna + baixa en hidrats 634315830
Alta en proteïna + alta en hidrats 878716932
Paleo 619463930
Gran 816 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 816635338
Baixa en hidrats 679414736
Alta en hidrats 968886038
Alta en proteïna 923637640
Keto 615164043
Alta en proteïna + baixa en hidrats 786417038
Alta en proteïna + alta en hidrats 1075888340
Paleo 816635338

Afegint extres: verdures +53 kcal (7 HC · 2 P · 0 G) · proteïna +107 kcal (0 HC · 23 P · 2 G) · hidrats +152 kcal (25 HC · 7 P · 0 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.