The Healthiest Choice | Carnitas And Cheesy Pesto Peppers
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Divendres: Pulled Pork And Pumpkin Lasagna

Pulled pork and pumpkin lasagna

Pulled pork in paprika-thyme sauce, served with pumpkin lasagna and cheesy polenta

Opció vegana: Heura

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Carnitas And Cheesy Pesto Peppers

Petita 419 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 4192625235
Baixa en hidrats 3732025206
Alta en hidrats 78776323710
Alta en proteïna 6132648345
Keto 4001224276
Alta en proteïna + baixa en hidrats 5672048316
Alta en proteïna + alta en hidrats 98176554810
Paleo 4192625235
Normal 598 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 5983836327
Baixa en hidrats 5192735288
Alta en hidrats 96688434612
Alta en proteïna 7923859437
Keto 5121434347
Alta en proteïna + baixa en hidrats 7132758398
Alta en proteïna + alta en hidrats 116088665712
Paleo 5983836327
Gran 794 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 7944849439
Baixa en hidrats 6833447389
Alta en hidrats 116298565714
Alta en proteïna 9884872549
Keto 6451645429
Alta en proteïna + baixa en hidrats 8773470499
Alta en proteïna + alta en hidrats 135698796814
Paleo 7944849439

Afegint extres: verdures +67 kcal (10 HC · 2 P · 1 G · 5 g fibra) · proteïna +194 kcal (0 HC · 23 P · 11 G · 0 g fibra) · hidrats +368 kcal (50 HC · 7 P · 14 G · 5 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.