The Healthiest Choice | Autumn All Day Breakfast
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dijous: Autumn All Day Breakfast

Autumn all-day breakfast

Pork sirloin in gravy topped with crispy bacon, served with sweet potato/pumpkin puré and cauliflower/ potato puree.

Opció vegana: Soy protein + vegan bacon

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Autumn All Day Breakfast

Petita 403 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 403292323
Baixa en hidrats 346232218
Alta en hidrats 595702723
Alta en proteïna 608294437
Keto 376112128
Alta en proteïna + baixa en hidrats 551234332
Alta en proteïna + alta en hidrats 800704837
Paleo 403292323
Normal 602 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 602543228
Baixa en hidrats 506343028
Alta en hidrats 794953628
Alta en proteïna 807545342
Keto 518182837
Alta en proteïna + baixa en hidrats 711345142
Alta en proteïna + alta en hidrats 999955742
Paleo 602543228
Gran 818 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 818734239
Baixa en hidrats 703494039
Alta en hidrats 10101144639
Alta en proteïna 1023736353
Keto 619123647
Alta en proteïna + baixa en hidrats 908496153
Alta en proteïna + alta en hidrats 12151146753
Paleo 818734239

Afegint extres: verdures +44 kcal (8 HC · 3 P · 0 G) · proteïna +205 kcal (0 HC · 21 P · 14 G) · hidrats +192 kcal (41 HC · 4 P · 0 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.