The Healthiest Choice | Mediterranean Roasted Bowl
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dimarts: Florentine Salmon Pasta

Florentine salmon pasta

Pasta with creamy garlic sauce served with grilled salmon and sautéed vegetables. topped with parmesan cheese

Opció vegana: Tofu

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Mediterranean Roasted Bowl

Petita 552 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 552473027
Baixa en hidrats 495352927
Alta en hidrats 706803328
Alta en proteïna 656475328
Keto 525232836
Alta en proteïna + baixa en hidrats 599355228
Alta en proteïna + alta en hidrats 810805629
Paleo 552473027
Normal 744 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 744644036
Baixa en hidrats 648443836
Alta en hidrats 898974337
Alta en proteïna 848646337
Keto 640233645
Alta en proteïna + baixa en hidrats 752446137
Alta en proteïna + alta en hidrats 1002976638
Paleo 744644036
Gran 1096 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 1096975554
Baixa en hidrats 943655253
Alta en hidrats 12501305855
Alta en proteïna 1200977855
Keto 877324962
Alta en proteïna + baixa en hidrats 1047657554
Alta en proteïna + alta en hidrats 13541308156
Paleo 1096975554

Afegint extres: verdures +55 kcal (10 HC · 3 P · 1 G) · proteïna +104 kcal (0 HC · 23 P · 1 G) · hidrats +154 kcal (33 HC · 3 P · 1 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.