The Healthiest Choice | Beef Bolognese
Tornar

Plat del dia

Plat del dia del Dijous: Autumn All Day Breakfast

Autumn all-day breakfast

Pork sirloin in gravy topped with crispy bacon, served with sweet potato/pumpkin puré and cauliflower/ potato puree.

Opció vegana: Soy protein + vegan bacon

Extra de verdures

No
Sí

Extra de proteïna

No
Sí

Extra d'hidrats

No
Sí

€ EUR

1

Informació nutricional · Beef Bolognese

Petita 437 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 437433016
Baixa en hidrats 377292916
Alta en hidrats 568733216
Alta en proteïna 579435720
Keto 356142821
Alta en proteïna + baixa en hidrats 519295620
Alta en proteïna + alta en hidrats 710735920
Paleo 437433016
Normal 542 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 542593817
Baixa en hidrats 451383717
Alta en hidrats 673894017
Alta en proteïna 684596521
Keto 449173627
Alta en proteïna + baixa en hidrats 593386421
Alta en proteïna + alta en hidrats 815896721
Paleo 542593817
Gran 806 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 806805231
Baixa en hidrats 679515130
Alta en hidrats 9371105431
Alta en proteïna 948807935
Keto 552224930
Alta en proteïna + baixa en hidrats 821517834
Alta en proteïna + alta en hidrats 10791108135
Paleo 806805231

Afegint extres: verdures +78 kcal (14 HC · 3 P · 1 G) · proteïna +142 kcal (0 HC · 27 P · 4 G) · hidrats +131 kcal (30 HC · 2 P · 0 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.