The Healthiest Choice | Root Bowl

Root Bowl

Seasonal fresh bowl based with mix greens, spinach and kale, quinoa, parsnip and beetroot. topped with toasted haselnut dust and seasoned with honey-mustard vinaigrette

Informació nutricional

Petita 446 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 446343618
Baixa en hidrats 377213317
Alta en hidrats 619674319
Alta en proteïna 591346621
Keto 39673127
Alta en proteïna + baixa en hidrats 522216320
Alta en proteïna + alta en hidrats 764677322
Paleo 446343618
Normal 668 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 668574728
Baixa en hidrats 545304427
Alta en hidrats 841905429
Alta en proteïna 813577731
Keto 529114036
Alta en proteïna + baixa en hidrats 690307430
Alta en proteïna + alta en hidrats 986908432
Paleo 668574728
Gran 899 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix
Original 899706738
Baixa en hidrats 744416137
Alta en hidrats 10721037439
Alta en proteïna 1044709741
Keto 694145546
Alta en proteïna + baixa en hidrats 889419140
Alta en proteïna + alta en hidrats 121710310442
Paleo 899706738

Afegint extres: verdures +54 kcal (8 HC · 4 P · 0 G) · proteïna +145 kcal (0 HC · 30 P · 3 G) · hidrats +173 kcal (33 HC · 7 P · 1 G)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.