The Healthiest Choice | Chicken Provenzal

Chicken Provenzal

Slow cook chicken served with stew vegetables in sun-dried tomato and thyme sauce

Informació nutricional

Petita 276 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 276372433
Baixa en hidrats 250292435
Alta en hidrats 502872934
Alta en proteïna 405375063
Keto 2931724136
Alta en proteïna + baixa en hidrats 379295065
Alta en proteïna + alta en hidrats 631875564
Paleo 279372436
Normal 395 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 395533444
Baixa en hidrats 340393447
Alta en hidrats 6211033945
Alta en proteïna 524536074
Keto 3542133148
Alta en proteïna + baixa en hidrats 469396077
Alta en proteïna + alta en hidrats 7501036575
Paleo 399533448
Gran 548 kcal o més ▾
Personalització Kcal Hidrats Proteïna Greix Fibra
Original 548754757
Baixa en hidrats 458534559
Alta en hidrats 7741255258
Alta en proteïna 677757387
Keto 43827431510
Alta en proteïna + baixa en hidrats 587537189
Alta en proteïna + alta en hidrats 9031257888
Paleo 5547546512

Afegint extres: verdures +81 kcal (13 HC · 3 P · 1 G · 5 g fibra) · proteïna +129 kcal (0 HC · 26 P · 3 G · 0 g fibra) · hidrats +226 kcal (50 HC · 5 P · 0 G · 1 g fibra)

Cada setmana renovem el menú amb noves receptes saludables i delicioses.

Subscriu-te per rebre el nostre menú setmanal, promocions i novetats.